[ad_1]
Начальник Полтавської ОВА розповів про підсумки тижня на Полтавщині.
Продовжуємо відвідувати громади Полтавщини. Цього тижня з робочим візитом побували у Зіньківській громаді. Оглянули Центр професійно-технічної освіти. Його необхідно модернізувати, аби молодь здобувала знання на сучасному обладнанні. Відвідали ліцей імені Миколи Зерова, де за співфінансування з обласного бюджету відремонтували покрівлю. У Зіньківській ДЮСШ олімпійського резерву з гандболу подивилися зали, в яких тренуються діти. Опрацьовуємо питання ремонту обласного закладу.
Відвідали Миргородську громаду. Незабаром у тамтешній лікарні інтенсивного лікування відкриють сучасне інфекційне відділення. Ремонт двоповерхової будівлі майже завершили. Побували в санаторії «Слава». Плануємо розмістити там до 400 переселенців. Заклад потребує ремонту житлових приміщень, даху, вікон і санвузлів.
Працюємо над тим, аби жителі області безперебійно отримували послуги з тепло-, водопостачання й водовідведення, попри вимкнення електроенергії. Невдовзі «Полтаватеплоенерго» надійдуть 12 генераторів різної потужності. Кошти на них спрямували з обласного бюджету. Над закупівлею генераторів працює і «Полтававодоканал».
Зустрілися з Координаторкою системи ООН в Україні, Гуманітарною координаторкою Деніз Браун. Обговорили перспективи співпраці щодо гуманітарної підтримки регіону, допомоги переселенцям, облаштування місць компактного проживання, підтримки пріоритетних галузей області.
Виплата державних соціальних допомог у 2023 році буде продовжена автоматично. Але отримувачам окремих видів виплат необхідно поновити заяву в органах соціального захисту населення.
Полтавщина увійшла до трійки регіонів України, де найбільше медиків-переселенців знайшли роботу за фахом. В нашій області працевлаштувалися 310 фахівців у сфері охорони здоров’я.
У громадах Полтавщини продовжують формувати й роздавати продуктові набори для переселенців. Консерви, макаронні вироби, згущене молоко, цукор, олія та печиво – у таких пакунках.
Освітянам області передали 1114 хромбуків, які працюють на базі операційної системи Google Chrome. Першочергово такою технікою забезпечимо 95 педагогів-переселенців. Решту розподілимо відповідно до потреб між місцевими вчителями й викладачами закладів профтехосвіти.
На Полтавщину надійшла чергова партія гуманітарної допомоги. 28 тонн борошна, 3,5 тонни рису, 2,3 тонни вівсяних пластівців і 4,3 тис. літрів олії. Продукцію передадуть чотирьом обласним закладам охорони здоров’я.
[ad_2]
Источник: 0532.ua