[ad_1]

«Вивчити англійську лише по книгам і улюбленим фільмам неможливо. Це, як заняття спортом, має стати системою!», - засновниця «АВС Language School» ...

Із керівником полтавської «АВС Language School» Оксаною Бутенко поговорили про викладання мов у Полтаві, волонтерство в умовах війни та відкриття приватного дитсадка «АВС KIDS» у Розсошенцях.

Оксана Бутенко, засновниця та керівник мовної школи «АВС Language   School» і дитячого садочка «АВС КIDS». Працювала і навчалася у Сан-Франциско (США). Має міжнародні дипломи та сертифікати, які підтверджують рівень володіння англійською та можливість викладання у різних куточках світу (TOEFL, IHCYLT та інші).

«Вивчити англійську лише по книгам і улюбленим фільмам неможливо. Це, як заняття спортом, має стати системою!», - засновниця «АВС Language..., фото-1

Від кабінету англійської до мовної школи із освітнім центром.

До відкриття власної мовної школи у Полтаві Оксана Бутенко працювала викладачем англійської мови. Два роки жила і навчалася у Сан-Франциско (США). У тому числі – працювала у американському kindergarten (дитячому садку).

Після двох років у США я буквально набралася американського повітря, їх ідей. Коли повернулася до Полтави, зрозуміла, що потрібно переходити на «власні хліба».

Починала Оксана Бутенко із кабінету англійської на Романа Шухевича. За рік-півтора разом із нею вже працювали кілька викладачів. Спершу у новоствореній «АВС Language  School» викладали лише англійську, але пізніше у ній з’явилися спеціалісти із інших мов і вона розширилася до мовної школи. При цьому орієнтувалися на викладання мов для усієї родини – і для дорослих, і для дітей віком від 3 років. Зокрема у «АВС Language  School» започаткували літні мовні табори за системою kindergarten із максимальним зануренням в англійську мову. Завдяки талановитому колективу школи проводили новорічні свята, хеловіни, маскаради – усе те, що презентувало культуру, звичаї та традиції країн, мови яких вивчали.

Також мовна школа поступово перетворилася вже у освітній центр. У ньому започаткували групу продовженого дня із поглибленим вивченням англійської. Тут діти займаються хореографію, працюють із логопедом та психологом і щоденно вивчають іноземні мови.

Діти активно і корисно проводять час із нашими викладачами. Батькам лишається о шостій забрати додому продуктивно вимотану дитину, — розповідає Оксана Бутенко.

Також у «АВС Language  School» працює, так званий, «нульовий клас» для 5-6 річок, яким допомагають адаптуватися до школи. Дітки вивчають комплекс предметів, включно із англійською, займаються спортом, граються і гуляють.

Три роки тому «АВС Language School» відкрилася ще на Курчатова, 3а (на Половках). Тут, окрім мовної школи, працює навчальний центр зі школою лідера, майстер-класами, хореографією, роботою із дитячим психологом та логопедом.

Саме тут зараз відбуваються очні заняття, оскільки із початком повномасштабного вторгнення школу на Шухевича перевели на заняття в режимі онлайн.

Простих способів вивчити іноземну мову немає, але є люди, які допоможуть це зробити

Пані Оксана посміхається, коли запитую – чи є насправді прості способи вивчити англійську чи якусь іншу мову? Щось типу «англійська за улюбленими фільмами та серіалами за три місяці».

Насправді, немає таких способів. Я завжди порівнюю вивчення мови із заняттями спортом. Це має стати системою. Фільми, книжки, подорожі, комунікація із носіями – це все важливо, але лише, як складові. Якщо ви не розвиваєте володіння мовою, не практикуєте – рівень падає. Це ж стосується і викладання. Ми не лише навчаємо інших – ми самі постійно перебуваємо у процесі навчання. Беремо краще у своїх колег як в Україні, так і за кордоном, щоб постійно демонструвати зростання якості та витримувати конкуренцію.

Одна із важливих складових вивчення мови — спілкування із носієм.

Постійні самовдосконалення і розвиток дають свої бажані результати. Такий висновок Оксана Бутенко робить хоча б із того, що чимало випускників «АВС Language School» отримують необхідний поштовх і у майбутньому пов’язують своє життя із іноземними мовами – стають викладачами, навчаються на «міжнародників», їдуть здобувати освіту в іноземних вишах.

Волонтерський центр і табори для дітей-переселенців

Нагадаємо, із початком повномасштабної війни мовна школа повністю перейшла на навчання у режимі онлайн. А у період із 26-го лютого по 3 вересня навчальні аудиторії на Курчатова перетворилися у волонтерський центр. Буквально усе приміщення займала допомога, яка завдяки знайомствам та контактам надходила із різних країн світу. Це все сортували, пакували, вантажили і відправляли у «гарячі» точки війни – до Харкова, Охтирки, а потім – у міста на сході та півдні країни. Лише у вересні навчальний центр знову запрацював для учнів.

Крім цього, влітку Оксана Бутенко у співпраці із ГО «Бюро гендерних стратегій та інвестування» організовувала і проводила табори для дітей-переселенців. За два місяці через них пройшли 2500 діток. Для дітей молодшого віку організовували поїздки до контактного зоопарку у «Віват Провінція», проводили майстер-класи, влаштовували розваги із аніматорами, також із ними працювали психологи. Для старших дітей облаштували наметове містечко у туристичному таборі «Сенегал». Там підлітки жили в умовах природи і навчалися туризму та домедичної допомоги.

Приватний садочок у ЖК «Family» у Розсошенцях

Після повернення із США ще однією амбітною ціллю Оксани Бутенко було відкриття приватного дитячого садочка у Полтаві. Рік тому його відкрили у ЖК «Family», що у Розсошенцях.

Цей сучасний садочок зі щоденною англійською та всебічним розвитком на дві групи по 20 дітей. Для його створення ми задіяли значні інвестиції, облаштували там усе так, щоб дітям було зручно, комфортно і безпечно. Із початком повномасштабної війни роботу садочка довелося призупинити. Там із 26-го лютого мешкають переселенці, багатьом із яких просто нікуди повертатися.Плануємо, що із лютого цього року садочок зможе відновити роботу, коли людей, що у ньому мешкають зараз, забезпечать житлом, — пояснює пані Оксана.  

За її словами, повноцінний запуск приватного садочка – одна із перспективних задач на 2023-ий рік. Щодо «АВС Language School», то головні плани зараз – повернення у офлайн та подальше масштабування. Втім, звісно, це все буде можливим і здійсненним за втілення головної цілі, якої прагнемо ми усі – української Перемоги!

Як зв’язатися із ABC Language School?

Сторінка у Facebook — facebook.com/abcenglishpoltava

Сторінка у Instagram — instagram.com/Abc_language_school

Контактний телефон: (099)465-66-42



[ad_2]

Источник: 0532.ua

Читайте також
Чемпіонка Людмила Лузан з Полтавщини здобула ще одну олімпійську ліцензію для України
Уночі ворог атакував Україну беспілотником та ракетами – сили ППО збили усі цілі на Дніпропетровщині...
Уночі ворог атакував Україну крилатими ракетами: сили ППО збили чотири повітряні цілі
Стало відомо, коли рибалкам можуть дозволити повернутися на водойми Полтавщини
У Полтаві дружина полоненого захисника Маріуполя організовує акцію на підтримку усіх безвісти зникли...
Військовозобов’язані, що були засуджені за ухилення від мобілізації, з часом також будуть мобілізова...
У Полтаві синоптики прогнозують легкі хмаринки та температуру від +20 градусів
Верховна Рада прийняла закон про заборону російської музики та книжок
Сьогодні – останній день, коли можна здійснити оплату для участі у спецсесії ЄВІ
У Полтаві провели тренінг із кібергігієни для державних службовців

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *