Що робити для того, щоб покращити свої навички на кухні

Навчання для мене приносить задоволення, особливо коли це стосується їжі. Кулінарні книги займають 90% моєї книжкової шафи. Стоки підписок на журнали захаращують кожну кімнату будинку. Моя панель закладок в Інтернеті заповнена різними блогами про їжу та іншими веб-сайтами з рецептами.

Недавно мені знадобилася доставка піци Львів, завдяки якій я скуштував надзвичайно смачну страву. Це спонукало мене задуматися про власні поради. Хоча ще потрібно набути близько 100 життєвих знань, перш ніж я навіть подряпаю поверхню колективного кулінарного світу, це хороший початок для тих із вас, хто тільки починає працювати на кухні. 3 дуже простих, дуже легких способів миттєво покращити своє приготування.

Існує кілька різних смаків, які ми, люди, можемо легко виявити. Щоб назвати кілька, є солоний, солодкий, кислий і гострий. Хороші страви врівноважують ці різні смаки.

Ми всі стикалися зі стравою, яка була надто гострою або надто солоною, і напевно, у вас були десерти, які були настільки солодкими, що ви могли перекусити лише пару шматочків. Готуючи, кухарі часто думають про те, що вони можуть додати, щоб протидіяти переважним смакам, створюючи загальне приємне блюдо.

Візьмемо, наприклад, чилі. Це «трохи» гостро. Щоб протидіяти спеції, я додав солодкість з какао-порошком і сухариками з кукурудзяного хліба. Чилі також був дуже землистим і пікантним, тому, щоб збалансувати, я додав трохи кислотності сметаною, цедрою і соком свіжого лайма.

ПРОДУМАЙТЕ ТЕКСТУРУ

Текстури бувають різні:

  • Вершкова.
  • Хрустка.
  • Жувальна.
  • Соковита.
  • Важка.
  • М’яка.
  • Жирна.

Ми любимо різні текстури в нашій їжі. Занадто багато чогось одного, і неприємно, коли страва одновимірна.

Звичайний сендвіч з індичкою – це нудно. Додайте трохи хрусткого салату, соковиті скибочки помідорів і якусь вершкову приправу, і тепер ми маємо геть іншу справу.

Або ж, якщо вам не вистачає текстур у вашому салаті, подивіться деякі приклади ось тут https://mapizza.com.ua/salads/ можливо це надихне вас на нові ідеї.

ЇЖТЕ ОЧИМА

Не має значення, чи ви обідаєте в ресторані з трьома зірками Мішлен, у вашому місті, чи насолоджуєтеся сімейною вечерею вдома. Ми їмо спочатку очима. Презентація має значення.

Ви можете легко додати кольору своїй страві за допомогою відповідних гарнірів. Наприклад, до вершкового томатно-базилікового супу я додав шифонаду зі свіжого базиліка і натер трохи сиру пармеджано-реджано. Це додало вкрай необхідний прилив кольору до чаші червонувато-помаранчевої рідини.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *