[ad_1]

У півфінальному поєдинку 1-го раунду відбору жіночої Ліги чемпіонів футбольний клуб «Ворскла-Харків-2» впевнено переміг суперниць із грузинського «Ланчхуті» з рахунком 5:0. Голи у матчі забивали Ірина Котяш (2), Роксолана Кравчук, Яна Калініна та Ольга Осипян. Про це повідомляють на офіційному сайті полтавської «Ворскли».
21-го серпня у фіналі відбору футболістки «Ворскли-Харків-2» зустрінуться із казахстанською командою «БІІК Шимкент».
Нагадаємо, раніше стало відомо, що полтавська «Ворскла» цього сезону матчі чемпіонату України гратиме на Закарпатті.
Щоб оперативно стежити за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram
[ad_2]
Источник: 0532.ua
Читайте також
Полтавський плавець виборов «золото» на Параолімпіаді у Токів: це вже третя його медаль цього року
Полтавський плавець Олексій Вірченко виборов «срібло» на Паралімпійських іграх
Полтавський плавець Євгеній Богодайко завоював для України четверте “золото” на Паралімпіаді
У Полтаві презентують спорткари на Театральній площі та проведуть фінал автоперегонів на картодромі...
Полтавець Сергій Шулик став учасником встановлення європейського рекорду з парашутної акробатики
Полтавська «Ворскла» програла «Металісту-1925» у товариському матчі
Під час спортивного забігу в Полтаві буде припинено рух транспорту деякими вулицями!
На Дефлімпіаду до Бразилії прибули 24 спортсмени з Полтавщини
Полтавська "Ворскла" у Києві обіграла "Динамо"
Полтавська «Ворскла» може підписати нападника із англійського «Тоттенхема»