[ad_1]

Рибалкам Полтавської області можуть дозволити повернутися на водойми вже після 9-го травня. Тоді питання винесуть на обговорення ради оборони області. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін під час відеоконференції із журналістами полтавських ЗМІ. Якщо рішення ради оборони буде позитивним, то рибалкам дозволять ловити рибу вудками із берега. Нагадаємо, із 1-го квітня на водоймах області заборонили рух усіх плавзасобів.
Щоб оперативно стежити за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!
[ad_2]
Источник: 0532.ua
Читайте також
У Полтавській політехніці можна скласти іспит на рівень володіння державною мовою
Збір коштів для полтавки Ірини Авдєєвої закрито: жінку успішно прооперували
Сертифікація-2023 охоплюватиме вчителів початкових класів, математики, української мови та літератур...
На Полтавщині укладають асфальтобетон на трасі Київ-Харків
Тварин із харківського екопарку евакуюють на Полтавщину
У Полтаві представники обласної влади передали ключі від семи шкільних автобусів директорам шкіл з р...
На Полтавщині триває оновлення мосту через р. Сула на автодорозі Н-08 Бориспіль – Маріуполь
25 грудня у Полтаві відбудеться благадійний ярмарок від БФ "Карітас"
У Полтаві ліцеїсти замість придбання квітів на 1 вересня передали донати на ЗСУ
Полтавську політехніку визнали найкращим полтавським багатопрофільним університетом