[ad_1]

У Полтаві розпочали збір використаних ялинок. Про це стало відомо з Фейсбук-сторінки Полтава Благоутрій.
Адміністрація КАТП-1628 прохає полтавців складати ялинки біля великих зелених контейнерів, які використовуються для збору негабаритного сміття. Не складайте ялинки безпосередньо у звичайні контейнери та великі зелені для негабаритного сміття.
«У випадку транспортування сухих насаджень разом з негабаритним сміттям на міське сміттєзвалище, це стане однією з причин постійних спалахів вогню на полігоні!», — зауважили комунальники.
Читайте також: Полтавців попереджають про погіршення погодних умов до кінця тижня
[ad_2]
Источник: 0532.ua
Читайте також
Журналіст змінив професію і зварив живе пиво у першій у Полтаві приватній броварні від «Vivat Провін...
Поліція Полтавщини розшукує безвісно зниклого Науріса Мурнікова
У лісах Полтавщини для диких тварин розкладатимуть вакцини від сказу
На Полтавщині відновили аварійний міст через річку Коломак
Семирічна Кароліна Садова потребує термінової дороговартісної операції
Підсумки тижня від Дмитра Луніна
В Україну прийде холодний атмосферний фронт, але в Полтаві погода все ще залишиться теплою
На Полтавщині триває ремонт доріг: громада виділила понад 2 млн грн на капітальне відновлення
На Полтавщині під час пожежі загинув чоловік
Культурне дозвілля для переселенців і жителів Полтавщини на цей тиждень: перелік подій