[ad_1]

В ТРЦ «Київ» відбувся концерт відомого полтавського співака Артема Лоіка.



Кожен глядач мав можливість задонатити будь-яку суму коштів, яка далі буде направлена на допомогу ЗСУ.

Для публіки звучали не лише відомі композиції музиканта, а й нещодавно написані пісні.


Ведучим концерту був Станіслав Манько, учасник команди «СМТ».

Виступ Артема Лоіка відвідало чимало молоді.
— Я дуже чекав цього концерта, бо чесно кажучи, дуже сумую за можливістю ходити на виступи улюблених виконавців. А сьогодні, ще й окрім музичної насолоди, маю змогу допомогти ЗСУ, — розповів полтавець Юрій.

[ad_2]
Источник: 0532.ua
Читайте також
«Постійно проводимо модернізацію навчальних закладів області», – Олег Синєгубов
Освітянам Полтавщини передали 1114 хромбуків
Якою буде погода в травні?
Для Полтавської Територіальної оборони закуплять БПЛА
В «Укрзалізниці» оприлюднили новий графік руху швидкісних поїздів
У Гребінці на Полтавщині відкрили Алею Пам'яті на честь полеглих військових
У Октябрському суді Полтави обирають запобіжний захід депутату, якого зловили на хабарі
«Для допомоги нашим Героям»: 7-річна волонтерка з Миргорода продавала власні малюнки, щоб зібрати гр...
У Прирічковому парку Полтави закрили сезон суботників та відновили старий пляж
У Полтаві попрощалися із загиблим на Донеччині захисником України Сергієм Савченком