[ad_1]

Українські військові знищили російський гелікоптер Ка-52

Сьогодні вночі один з підрозділів 93-тя ОМБр Холодний Яр знищив російський гелікоптер. Попередньо, це Ка-52 «Алігатор», російський бойовий вертоліт, командирська машина армійської авіації.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ.

«Ця ніч була надзвичайно результативною для одного з механізованих батальйону 93 бригади Холодний Яр. В його смузі відповідальності здійснив примусову посадку з подальшим підсмаженням російський бойовий вертоліт Ка-52. Окупанти планували вражати техніку і живу силу холодноярців, утім наші бійці внесли свої корективи у їхні плани та відправили їхніх пілотів на концерт кобзона», — зазначають у 93-тій ОМБр Холодний Яр.

Читайте також: Українські морпіхи збили ворожий безпілотник «Орлан-10» та підстрелили двох рашистів

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Читайте також
Як отримати щеплення, якщо ви купили сертифікат про вакцинацію: пояснення МОЗ
Вулицю Миргородських дивізій перейменували на честь воїна ЗСУ Анатолія Карбана
У Полтавській області на підприємстві вибухнув бензиновий резервуар: працівника з важкими опіками до...
У Полтаві, поблизу найбільшого синьо-жовтого прапора, створять Меморіал захисникам незалежності Укра...
Поліція Полтавщини розшукує безвісти зниклого В’ячеслава Задісенського
У полтавському транспорті встановлять валідатори для оплати проїзду вже за кілька місяців
Стало відомо, чи вимикатимуть завтра світло на Полтавщині
У мережі показали, як після Великого будівництва змінилася траса Полтава-Олександрія поблизу Мачух
Полтавщина за темпами деімперіалізації та дерусифікації у п'ятірці лідерів в Україні
Яка медична допомога має бути безоплатною при травмуванні?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *