[ad_1]

Із 30 березня по 2 квітня у Києві пройшов Чемпіонат України з комбат дзю-дзюцу. Представники Полтавської області завоювали на змаганнях сім нагород. Михайло Бондаренко, Анастасія Авраменко та Поліна Семенець здобули «золото», Матвій Дудка та Поліна Семенець – «срібло», Радомир Кустов та Данил Фіялка — «бронзу». Про успіхи наших спортсменів повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.
— Дякую юним спортсменам та їхнім тренерам Олегу Коновалову й Олександру Беберіну. Так тримати! Все буде Україна! – написав керівник області.
Нагадаємо, раніше полтавський боксер Олександр Хижняк переміг на міжнародному турнірі у Литві.
Щоб стежити за новинами, підписуйтеся на наш Telegram
[ad_2]
Источник: 0532.ua
Читайте також
Спортсмени з Полтавщини здобули призові місця на чемпіонаті України з гірського туризму
Полтавка Лілія Занько стала чемпіонкою світу з армреслінгу
У Полтаві стартував напівмарафон: перші фото та емоції учасників
Полтавська "Ворскла" вдома впевнено перемогла "Металіст-1925"
Веслувальники з Полтави вибороли 15 медалей на Чемпіонаті України
Битва за третє місце – полтавська «Ворскла» готується до принципового поєдинку із «Дніпром-1»
СК «Полтава» вдома зіграла унічию із маріупольським «Ярудом»
Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"
Полтавська «Ворскла» одержала перемогу у виїзному матчі із «Вересом»
«Ворскла-Харків-2» впевнено стартувала у жіночій Лізі чемпіонів із футболу